0506 538 35 00

Tema ve Modüller Hakkında

Tema ve Modül Satın Alımları İle İlgili Ön Bilgiler

Opencart temalarımız ve modüllerimiz tamamen Türkçe'dir. Opencart temalarımız ve modüllerimiz hazırlanma aşamasında sürekli hata testi ve sürüm uyumluluğu testi yapılmaktadır. Hatasız bir tema ve modül kurulumu önceliğimizdir. Tema ve modül satın alımlarınızda telefon veya mail aracılığı ile destek alabilirsiniz. Opencart Vip temaları sadece tema olmayıp opencart sürümüne uygun olarak tam sistem teslim edilmektedir. Bu şekilde tema kurulumu ile müşterilerimiz uğraşmamaktadır. Dilerse müşterilerimiz adına ücretsiz kurulum sağlamaktayız.

Başka sitelerden edinmiş olduğunuz temalar içinde destek vermekteyiz.Themeforest gibi sitelerden edinmiş olduğunuz temalara modül desteğinin yanı sıra, kurulum, türkçeleştirme ve hata kontrolü desteği de sağlamaktayız.

Opencart temaları ve modülleri için aylık ve yıllık ücret talep etmemekteyiz. Sitemizde belirtilen paketler dışında aylık veya yıllık ödeme planımız bulunmamaktadır. Ücret bir defaya mahsus alınmaktadır. Sonraki hizmetler için talep ettiğiniz hizmet alım şekline göre ücret talebini saklı tutmaktayız.

Opencart tema ve modül satın alımlarınızda desteğimiz sadece 1(BİR) internet sitesi içindir. 2'nci bir internet sitesi için ücret talebinde bulunacağımızı hatırlatmak isteriz.