0506 538 35 00

Google Adwords

Google Reklamcılığında Sınırları Zorluyoruz

Google Adwords’te detaylı anahtar kelime analizi ve doğru hedefleme yöntemleri kullanarak oluşturduğumuz reklam hesabınızda 7/24 optimizasyon yaparak, en düşük maliyetlerle en fazla sayıda potansiyel müşteri adaylarınıza erişmenizi sağlıyoruz. Google Adwords reklam modellerinden;

- Alışveriş Reklamları

- Arama ağı reklamları

- Görüntülü reklamlar

- Video reklamlar

- Uygulama İndirme reklamları

- Dinamik reklam modelleri

- Yeniden pazarlama reklamları

Kurulumunuzu gerçekleştiriyoruz. Bunun yanında Google Analytics kurulumuzu da yaparak, her daim web siteniz performansını ölçümleyebilmenizi sağlıyoruz.

Facebook ve instagram reklamları ile sosyal mecralarda zaman geçiren müşteri adaylarınıza ulaşmanız için ihtiyacınız olan tüm desteği veriyoruz. Web site trafik, görüntülenme ve satın alma gibi aksiyonları takip edebilmeniz için gereken kodların kurulumunu yaparak size iletiyoruz. Ardından sektörünüze, ürün ya da hizmetinize ve web sitenize en uygun reklam modellerini belirliyor ve sosyal medya pazarlama stratejinizi belirliyoruz. Facebook ve Instagramda erişim, etkileşim, satın alma, form doldurma ve sayfa beğenisi gibi farklı tüm reklam modellerini titizlikle oluşturuyor ve tarafınıza tüm sonuçları detaylı raporlar ile iletiyoruz.

Daha fazla bilgi ve teklif için kevser@adsproturkey.com mail adresinden iletişime geçebilirsiniz.