Payu Kredi Kartı İle Ödeme Modülü - 1.5.X.X

Payu Kredi Kartı İle Ödeme Modülü - 1.5.X.X
Facebook Twitter Google+ Pinterest WhatsApp Tumblr Email Print

Payu Kredi Kartı İle Ödeme Modülü - 1.5.X.X -

pyu15

0 yorum  0 yorum  |  Yorum Yap
Ürün Fiyatı:
100,00TL
1
Miktar:

Payu Kredi Kartı İle Ödeme Modülü - 1.5.X.X

Dünyanın en önemli medya ve e-ticaret markalarını bünyesinde bulunduran Naspers’ın bir iştiraki olan PayU, halihazırda 9 ülkede faaliyet göstermektedir. Dünyada 15 binden fazla üye işyeri ile çalışan PayU, Türkiye’de operasyonlarına 2011 yılının Eylül ayında başlamıştır.

PayU Türkiye, uluslararası düzeyde kazandığı bilgi ve deneyimini, Türkiye e-ticaret pazarının ihtiyaçlarına göre yeniden şekillendirerek sektörde faaliyet gösteren e-ticaret firmalarının önemli bir iş ortağı olmayı hedeflemektedir. Özellikle üye işyerlerinin risklerini minimize edecek katma değerli servisleriyle sektörde önemli bir ihtiyacı karşılamayı da amaçlamaktadır.

Sanal POS çözümleri, gelişmiş sahtecilik (fraud) önleme filtreleri, 7 gün 24 saat hizmet veren uzman sahtecilik izleme ekibi ve daha birçok servisle PayU Türkiye, bir yandan e-ticaret işletmelerinin hizmet kalitesini artırırken, diğer yandan Türkiye’nin önde gelen banka ve lisansör kuruluşlarıyla yaptığı işbirlikleriyle sektöre yenilikçi bir hizmet anlayışı getirmektedir.

Bu modül ile sorunsuz bir şekilde kredi kartına peşin veya taksitli alışveriş yapabilirsiniz.

Not: Modul kurulumu istenirse tarafımızdan ücretli olarak yapılmaktadır.

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz: