0506 538 35 00

Ne Yapıyoruz?

İşletmenizin Hedeflerine Uygun Temalar

İşletmenizin hedeflerine uygun temalar tasarlayarak sizleri eticarette daha aktif hale getiriyoruz. Temalarımızda ücretsiz kurulum hizmeti verilmesinin yanı sıra sıfır hata ile eticaret siteniz teslim edilmektedir. Temalar standart modüllerden oluşup, dilerseniz opencart modülleri bölümümüzden size uygun modülleri de ekstra ekleyebilirsiniz. Opencart temalarımızın sektörünüze uygun olmadığını düşünüyorsanız özel tema yaptırmanız mümkündür. Size özel hazırlayacağımız temalar için teklif alabileceğinizi unutmayınız.

Opencart Kullanmak Hiç Bu Kadar Basit Olmamıştı

Opencart temanıza özel eğitim videoları ile opencart'ı nasıl kullanacağınızı öğrenebilirsiniz. Satın almış olduğunuz temalar için size özel kullanım videosu ile opencart deneyiminizi bir üst seviyeye çıkartıyoruz. Tamamen temanıza özel kullanım videosu ile işleriniz aksamadan hızlı bir şekilde eticaret sisteminizi oluşturmanıza yardımcı oluyoruz. Eğitim videoları ile interaktif desteğin yanı sıra WhatsApp Destek, Telefon ile Destek, Mail ile Destek alarak her zaman yanınızda olduğumuzu hissedeceksiniz. Desteklerimiz 7/24 olup her zaman rahatsız edilmekten memnuniyet duyarız.

Opencart Uyumlu Hosting Hizmeti Sağlıyoruz

Opencart eticaret sisteminize uygun hosting yani sunucu hizmeti vermekteyiz. Hosting hizmetimizi kullanmaya başladığınızdan itibaren siteniz için ücretsiz ssl güvenlik sertifikası sağlamaktayız. Ekstra bir ücret ödemeden alacağınız bu hizmetin yanında sitenizin ssl ayarlarını da ücretsiz olarak yapıyoruz. Detaylar için opencart hosting sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Dünyayı Ayağınıza Getiriyoruz

Opencart temalarımız dışında varolan opencart temalı sitelerinizin alt yapılarını kontrol, güncelleme, hata kontrolü, gerekli durumlarda modül eklenmesi ve sürüm yükseltmesi gibi işlemleri de yapmaktayız. Themeforest gibi opencart teması edinebileceğiniz sitelerden edindiğiniz opencart temalarını admin paneli ve ön ara yüz türkçeleştirme çalışması yapılmak ile birlikte ayrıca buradan edinmiş olduğunuz temalar içinde destek vermekteyiz.

Siteniz İçin Arama Motoru Optimizasyonu Sağlıyoruz

Opencart siteniz için arama motoru optimizasyonu sağlayarak google aramalarında yerinizi sağlamlaştırıyoruz. Eğitim videolarında google reklamı nasıl verebileceğinizin yanı sıra sitenizin kurulumundan sonra google ile ilgili ne gibi işlemler yapmanız gerekli bunun bilgisini sağlıyoruz.

Tüm Bankaların Sanal Pos Kurulumunu Yapıyoruz

Profesyonel ekibimiz tarafından tüm bankaların sanal pos entegrasyonu sitelerinize entegre edilebilmektedir. Sanal pos kurulumlarının yanı sıra hosting hizmeti de almak istediğinizde ÜCRETSİZ SSL sertifikası vermekteyiz.